discovery
13 بهمن 1401 - 16:17

برق ۲۲ روستای اصفهان وصل شد

اصفهان- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان گفت: با اعلام آماده باش دستگاه های مرتبط از جمله مدیریت بحران استانداری و شهرستان ها برق روستاهایی که بر اثر بارش ها قطع شده بود، وصل شد.

به گزارش خبرنگار مهر، مهران زینلیان بعد از ظهر پنجشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به بارندگی‌های شدید در سطح استان طی روزهای گذشته، اظهار داشت: هر چند که بارش نزولات آسمانی باعث شادی و خوشحالی مردم عزیزمان شد اما با مشکلات و مسائلی مواجه شدیم.

وی ادامه داد: بیشترین میزان بارش برف و باران در روزهای گذشته در شهرستان‌های فریدن، داران، فریدونشهر و روستاهای اطراف گزارش شد و مردم این مناطق را با چالش‌هایی مواجه کرد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان با اشاره به اینکه به دلیل مشکلات ایجاد شده برق ۲۲ روستا قطع و راه‌های ارتباطی ۶۲ روستا در استان مسدود شده بود، اضافه کرد: با اعلام آماده باش دستگاه‌های مرتبط از جمله مدیریت بحران استانداری و شهرستان‌ها بلافاصله برق روستاهای یاد شده وصل شد.

زینلیان افزود: همچنین تلاش امدادگران در اداره کل راهداری، هلال احمر، اورژانس، مدیریت بحران و … برای بازگشایی راه‌های استان ادامه دارد. در کنار مسائلی که استان با آن مواجه بود باخبر شدیم به دلیل بارش شدید برف در استان چهارمحال و بختیاری به ویژه در شهرستان کوهرنگ مشکلاتی برای هموطنان مان ایجاد شده است.

وی عنوان کرد: با هدف کاهش مشکلات و امدادرسانی به استان چهارمحال و بختیاری طی هماهنگی‌های صورت گرفته چندین دستگاه لودر، کمپرسی، تیغ برف روبی و گریدر به منظور بازگشایی مسیر و راه‌های ارتباطی به این استان ارسال شد تا با کمک یکدیگر بتوانیم مشکلات هموطنان مان را کاهش دهیم.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1015221